Hesabınızın güvenliğini ve gizliliği

Mobilbizimmekan sohbetinde yaptığınız her işlemi güvence altına almak için SSL (Güvenli Yuva Katmanı) teknolojisini kullanmaktadır. Bu sistem katıldığınız coğrafya, giriş bilgiler ve diğer kişisel bilgilerinizi korur. Bilgilerinizi aldıktan sonra, bunları bir güvenlik duvarının arkasına saklar ve ardından daha fazla güvenlik için şifreler.

Size karşı taahhüdümüz

Mobilbizimmekan sohbeti üyelerinin güvenliğini bizim için çok önemlidir. Bir yandan bilgilerinizi gizli ve güvenli tutarken, kullandığımız ve koruduğumuz konusunda şeffaf olmaya büyük bir özen göstermekteyiz. Ne Admin ne de süper moderatör yöneticilerimiz, kişisel bilgilerinizi hiçbir şekilde paylaşmaz veya kötüye kullanmaz.. Verdiğiniz bilgiler, yalnızca verilme amaçları doğrultusuna hizmet eder.

Paylaştığınız içerikler

Mobilbizimmekan sohbeti işleyiş mantığı başka kullanıcılarla bilgi paylaşmanızı, sorular sorup cevaplar almanıza olanak tanır. Herkese açık olarak bilgi paylaştığınızda, bunun Google da dahil olmak üzere diğer arama motorları tarafından dizine eklenebileceğini unutmayın. Hizmetlerimiz, içeriğinizi paylaşma ve kaldırma konusunda her dönem aynı kararda olmayabilir.

Kötü amaçlı davranışa sahip kullanıcılar

Açtığınız yada açılan konularda, kullanıcıların beklediğinden farklı şekilde davranarak içeriği dağıtırsa Mobilbizimmekan sohbeti forum Kurallarını ihlal eder. Mobilbizimmekan sohbeti yönetimi yalnızca kullanıcılarına sorgularıyla en alakalı cevaplar vermeyi amaçlamakla kalmaz, aynı zamanda kullanıcılarının site içerisinde güvenliklerini sağlamayı da amaçlar.

Yeni konu açarken yada konu okurken makalenin altında “Forum Kuralları” bağlantısını tıklayarak, Forum kurallarımızı istediğiniz zaman görüntüleyebilirsiniz.

Bilgi güvenliği

Define sohbeti üyelik bilgilerine yetkisiz erişimden veya bunların yetkisiz olarak değiştirilmesinden, ifşa edilmesinden veya imha edilmesinden korumak için çok çalışır. Özellikle: Hizmetlerimizin çoğunu SSL kullanarak şifreleriz.

SSL’yi (https) Web tarayıcısı ile web sunucusu arasında gidip gelen verileri şifreleyen “Güvenli Yuva Katmanı” adlı teknoloji, üyelerimizin bilgilerini korumanıza yardımcı olur. SSL ile güvenliği sağlanan web siteleri http: yerine https: ile başlar. Bu nedenle bazen SSL’den “HTTPS” olarak bahsedilir.

SSL’nin yararları Bilgilerin üçüncü taraflarca ele geçirilmesi ve kötüye kullanılması riskini azaltır. Birçok site ziyaretçisi, SSL bağlantısı kullandıklarını bildiklerinde ödeme bilgileri ve diğer kişisel bilgilerini paylaşırken daha güvende hissedebilir.

Web sayfalarının güvenli olup olmadığını kontrol etme

Bir güvenlik (SSL) bağlantısı kurulduğunda web tarayıcılarının çoğunda bir kilit simgesi görünür.

SSL’yi kontrol etmenin en doğrudan yolu web adresini, başına https:// ekleyerek tarayıcınıza girmektir, bu şekilde tarayıcınızda bir kilit simgesi görürseniz, bağlantılarınızın güvenli olduğunu onaylamak üzere ek bilgi için bu simgeyi tıklayın. Kilit simgesi yoksa, sayfa SSL ile güven altına alınmamışsa site, gizli bir bağlantı kullanmamaktadır. Birileri bu site üzerinden gönderdiğiniz veya aldığınız bilgileri görebilir ya da değiştirebilir. Güvenli bağlantı ile ilgili daha fazla bilgi edinin.

iyi dileklerimle,,